flamengol.net


"Odkrycia" w obronie i wątpliwości w ataku

Władze Flamengo wciąż mają nadzieję, że Real Madryt zgodzi się, aby Vinícius Júnior pozostał na dłużej w Gávea. Ale wewnętrznie każdy wie, że jest to bardzo trudne. Nawet sam zawodnik, który ma ostateczne zdanie w tej sprawie, wie, że "nie może sprzeciwiać się woli klubu, który kupił, go za 45 mln euro".

Bez Viníciusa i Felipe Vizeu, który odchodzi do Udinese, Flamengo ma problemy w ataku. Istnieje niepewność, co do dalszej przyszłości w klubie Paolo Guerrero po Mistrzostwach Świata, a Henrique Dourado jest bez formy.

Dourado był tylko rezerwowym w zremisowanym spotkaniu z Palmeiras i nie pojawił się na boisko. Felipe Vizeu, który był starterem w końcówce meczu zmienił Marlos Moreno.

Z kolei dobre niespodzianki pochodzą z obrony. Młodzi Léo Duarte (21 lat) i Matheus Thuler (19) bardzo dobrze ze sobą współpracowali i pokazali, że mogą rywalizować o miejsce w składzie z bardziej doświadczonymi Juanem (39), Réverem (33) i Rhodolfo (31), którzy obecnie leczą swoje kontuzje.

Zarząd Flamengo wciąż analizuje kandydatów na wzmocnienie obrony, ale obecnie priorytetem jest linia ataku. Rubro-Negro codziennie otrzymują oferty od zagranicznych zawodników, ale wciąż nie ma konsensusu. Mengão próbowali pozyskać Vágnera Love, ale później wycofali się z negocjacji.

Na dzień dzisiejszy faworytem do zastąpienia Viníciusa Júniora jest Marlos Moreno. Geuvânio jest również alternatywą. Po przerwie na mundial do dyspozycji trenera Maurício Barbieri powinien być już Orlando Berrío, który leczy zerwanie wiązadła rzepki w prawym kolanie.

  • dodał: MentiX
  • 14.06.2018; 21:00
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX