flamengol.net


Zapowiedz meczu z Ajaxem

Flamengo zainauguruje sezon 2019 w czwartkowym meczu przeciwko Ajaxowi Amsterdam w pierwszej kolejce turnieju Florida Cup. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Orlando City. Kibice Rubro-Negro nie będą jeszcze mogli zobaczyć Gabigola i Giorgiana De Arrascaetę w akcji, ale będą mieli szansę na zobaczenie Rodrigo Caio po raz pierwszy na boisku. Kolejną nowością jest obecność Abela Bragi na ławce trenerskiej. W przypadku remisu po regulaminowych 90 minutach, zwycięzce wyłoni konkurs rzutów karnych, a wygrany otrzyma punkty bonusowe.

Delegacja Flamengo przebywa w Stanach Zjednoczonych od niedzieli i właśnie tam odbywa swoje przygotowanie do sezonu. Poza holenderskim zespołem, Mengão zmierzą się także z Eintrachtem Frankfurt, a gra zostanie rozegrana w sobotę, także stadionie Orlando City. Wszystkie kluby uczestniczące w turnieju Florida Cup rozegrają dwa spotkania, a kto zdobędzie najwięcej punktów, zdobędzie mistrzem. São Paulo jest czwartym uczestnikiem.

Będzie to drugie spotkanie w historii Flamengo i Ajaxu. W 1988 roku, Rubro-Negro wygrali 1:0, a zwycięską bramkę w towarzyskim meczu rozgrywanym w Amsterdamie zdobył Renato Carioca. Jako, że będzie to dopiero pierwszy mecz pod wodzą Abela Bragi, to nie wiadomo w jakim składzie wystąpi zespół z Gávea. Jednak tendencja jest taka, że szkoleniowiec skorzysta z bazy pozostawionej przez swojego poprzednika Dorivala Júniora, a dopiero podczas gry będzie dokonywał zmian.

Flamengo powinno wystąpić w następującym składzie: Diego Alves; Pará, Léo Duarte, Rhodolfo, Renê; Cuéllar, Willian Arão; Éverton Ribeiro, Diego, Vitinho; Uribe.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2019; 12:17
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX