flamengol.net


Zapowiedz klasyku z Vasco

Vasco i Flamengo spotkają się w niedzielę w pierwszym finałowym meczu Campeonato Carioca. Cruz-Maltino zdecydowali się rozegrać grę na stadionie Nilton Santos, co wpłynęło na mniejsze zainteresowanie ze strony kibiców. Z wyprzedzeniem sprzedano około 11 tys. biletów. Drugie i decydujące spotkanie odbędzie się w dniu 21 marca.

To był turniej oznaczony skomplikowanym regulaminem, ale w finale nie będzie tajemnic. Kto będzie miał lepszy bilans bramkowy w obu meczach zdobędzie tytuł. W przypadku remisu po 180 minutach, Campeonato Carioca zostanie rozstrzygnięty w rzutach karnych.

Trener Alberto Valentim będzie miał do swojej dyspozycji prawie całą maksymalną siłę. Nieobecny będzie tylko Rossi, który nie doszedł do zdrowia po urazie prawego uda. W jego miejsce, szkoleniowiec powinien wystawić Yago Pikachu. Dużą wiadomością będzie obecność w składzie Maxi Lópeza. Argentyńczyk zajmie miejsce Tiago Reisa. Do zespołu wraca także kapitan Leandro Castán, który nie wystąpił w dwóch ostatnich meczach, ale wrócił do zdrowia po urazie lewego uda.

Z drugiej strony, Abel Braga będzie miał wszystkich dostępnych piłkarzy. Do składu wraca najlepszy strzelec zespołu w tym sezonie, Gabriel Barbosa, który nie wystąpił w czwartkowym spotkaniu z San José z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę. Szkoleniowiec ma prawdziwy ból głowy. Przeciwko boliwijskiemu zespołowi bardzo dobrze zagrał Giorgian De Arrascaeta, który ma szansę być starterem w niedzielę. Jeśli trener zdecyduje się wystawić Urugwajczyka od pierwszych minut, to miejsce może stracić Diego lub Bruno Henrique.

Prawdopodobne składy:

Vasco: Fernando Miguel; Cáceres, Werley, Leandro Castán, Danilo Barcelos; Raul, Lucas Mineiro, Bruno César (Lucas Santos); Marrony, Yago Pikachu, Maxi López.

Flamengo: Diego Alves; Pará, Léo Duarte, Rodrigo Caio, Renê; Cuéllar, Arão, Diego; Éverton Ribeiro, Bruno Henrique (Arrascaeta), Gabriel Barbosa.

  • dodał: MentiX
  • 14.04.2019; 14:34
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX