flamengol.net


Z powodu bólu łydki, Diego może nie zagrać z Palmeiras

Trener Maurício Barbieri w ostatniej chwili zdobył problem przed środowym meczem przeciwko Palmeiras na stadionie Arena Palmeiras w ramach 12. kolejki Campeonato Brasileiro. Diego poczuł ból mięśni w prawej łydce, nie trenował z resztą zespołu i może nie znaleźć się w składzie delegacji, która uda się do São Paulo. Pomocnik jest nadal badany przez sztab medyczny Flamengo, a decyzja o tym, czy będzie mógł zagrać, czy też nie zostanie ogłoszona, gdy klub ogłosi listę zawodników powołanych na mecz z Verdão.

Jeśli Diego nie będzie mógł zagrać, to tendencja jest taka, że Maurício Barbieri da koleją szansę Marlosowi Moreno, przesuwając Évertona Ribeiro do środka pola na pozycję, na której gra Diego. Inną opcją jest wybór Jean Lucasa. Młody pomocnik zyskuje coraz więcej szans od szkoleniowca i odwdzięcza się dobrymi występami. Opróćz nich również Geuvânio ma szanse na występ.

Po odbyciu zawieszenia za nadmiar żółtych kartek, Diego powrócił do składu Flamengo w niedzielnym meczu z Paraná na Maracanie, w którym zdobył jedną z bramek. W tegorocznej kampanii Brasileirão, pomocnik zdobył już trzy bramki w ośmiu występach.

  • dodał: MentiX
  • 12.06.2018; 19:45
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

César: Flamengo 1:0 Sport

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
César broni rzut karny Gabriela i zapewnia zwycięstwo w 123 leciu istnienia Flamengo.
Video
Henrique Dourado zapewnia Flamengo ważne zwycieśtwo nad Santosem.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX