flamengol.net


Władze kontrolują Ninho do Urubu

Po poniedziałkowym popołudniowym spotkaniu w siedzibie Ministerstwa Publicznego Rio de Janeiro, we wtorek rano, Flamengo szczegółową kontrolę ośrodka sportowego Ninho do Urubu, które było sprawdzane przez członków kilku organów, takich jak: Obrona Publiczna, Policja Cywilna, Straż Pożarna, Ministerstwo Pracy, Departament Urbanistyki oraz przez samego Premiera. Zostanie oceniona możliwość zamknięcia CT.

Zespół dochodzeniowo-śledczy z Policji Cywilnej również wrócił do centrum sportowego w celu dalszej pracy w obszarze dotkniętym przez pożar.

W piątek we wczesnych godzinach rannych, w części mieszkalnej, w której nocowali zawodnicy sektora młodzieżowego klubu wybuchł pożar, w którym zginęło dziesięciu chłopców w wieku od 14 do 16 lat. Z tego powodu podniesiono wiele pytań dotyczących lokalnych warunków i zabezpieczeń.

Podczas, gdy urzędnicy krążyli w CT, trener Abel Braga poprowadził sesję treningową przygotowując zespół do czwartkowego półfinałowego spotkania Taça Guanabara przeciwko Fluminense, które odbędzie się na stadionie Maracanã.

  • dodał: MentiX
  • 12.02.2019; 15:38
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX