flamengol.net


Więcej niż dwie bramki po dwóch miesiącach

Flamengo pokonało 3:0 w piątkowym meczu Corinthians na Arena Corinthians. Zdobycie trzech punktów, nie było istotne tylko w kontekście podniesienia morale zespołu, ale także sprawiło, że podopieczni trenera Dorivala Júniora przerwali niektóre statystyki. Wśród nich jest fakt, że Mengão ostatni raz zdobyli więcej niż dwie bramki w jednym meczu ponad dwa miesiące temu.

Ostatni raz miało to miejsce w 16 kolejce Campeonato Brasileiro, kiedy w dniu 29 lipca, w meczu przeciwko Sportowi, Flamengo wygrało 4:1. Od tamtego czasu, zespół, który prowadził Maurício Barbieri, strzelił co najwyżej dwie bramki w jednej grze.

Z kolei Rubro-Negro najwięcej goli w jednym meczu stracili w grze przeciwko Atlético Paranaense w 19 kolejce rozgrywek, kiedy w Kurytybie przegrali 0:3. Piątkowa wygrana przerwała także inną serię: Mengão wygrali na wyjeździe z Timão po raz pierwszy od 2009 roku.

  • dodał: MentiX
  • 06.10.2018; 20:45
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX