flamengol.net


W piątek nowa kontrola w Ninho do Urubu

Flamengo wróciło do treningów w centrum sportowym Ninho do Urubu po częściowym zniesieniu zakazu użytkowania, ale władze za kulisami kontynuują pracę, aby ostateczne uregulować CT. Dlatego na piątek zaplanowano nową kontrolę straży pożarnej, a zarząd klubu jest optymistycznie nastawiony do rozwiązania sprawy.

Ostatnia kontrola strażaków miała miejsce niedawno, 8 marca, a Straż Pożarna wskazała Flamengo wady, które należy rozwiązać, aby uzyskać Certyfikat Zatwierdzenia (CA). Warto wspomnieć, że bez otrzymania dokumentu od straży pożarnej, klub nie może ubiegać się o uzyskanie dwóch pozostałych certyfikatów niezbędnych do całkowitego zniesienia zakazu użytkowania Ninho do Urubu: zaświadczenia na prowadzenie działalności wydane przez miejskiego sekretarza ds. Finansów oraz zaświadczenia o mieszkalnictwie wydawane jest przez Miejski Departament Urbanistyki

Z powodu braku dokumentów dotyczących regulacji Ninho do Urubu, Flamengo musiało przez kilka dni trenować w głównej siedzibie klubu w Gávea, po tym, jak władze miasta Rio de Janeiro, wraz z Prokuraturą ustalili całkowity zakaż użytkowania CT. Podczas treningów w klubowej siedzibie, zawodnicy mogli poczuć wsparcie fanów, którzy uczestniczyli w niektórych sesjach treningowych i pozowali do zdjęć z piłkarzami.

  • dodał: MentiX
  • 15.03.2019; 07:00
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX