flamengol.net


W czwartek, Arrascaeta będzie w Rio

Po śledzeniu ostatnich rozdziałów przyglądając się negocjacjom w Montevideo, Giorgian De Arrascaeta ma już datę powrotu do Brazylii. Trzecie wzmocnienie Flamengo na ten sezon, 24-letni ofensywny pomocnik przyleci do Rio de Janeiro w czwartek, aby podpisać pięcioletni kontrakt do końca 2023 roku. Jednak 24-latek powinien przejść badania lekarskie w piątek, a następnie klub potwierdzi jego pozyskanie.

Największa opera mydlana w bieżącym oknie transferowym brazylijskiej piłki nożnej dotyczyła: sporu agenta Daniela Fonsecy z Cruzeiro; nieobecności Arrascaety w treningach; następnie spotkania w Urugwaju z udziałem agenta André Cury'ego i dyrektora generalnego Flamengo, Bruno Spindela; groźby "wojny" pomiędzy oboma klubami, a ostatecznie porozumieniu między dwoma wiceprezydentami ds. piłki nożnej dwóch klubów, Itaira Machado i Marcosa Braza.

Ale finał był szczęśliwy dla Flamengo, który wyda około 15 mln euro, plus prowizje za zakup 75% karty piłkarza. Z uzgodnioną kwotą, Rubro-Negro zamyka największy transfer w historii futbolu brazylijskiego, przewyższając kwotę 14 mln euro, którą w grudniu 2004 roku, Corinthians zapłaciło za pozyskanie Carlosa Téveza.

  • dodał: MentiX
  • 09.01.2019; 23:16
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX