flamengol.net


Vidal chciałby zagrać we Flamengo

Fani Flamengo przyciągają fanów na całym świecie. Volante Bayern Monachium i reprezentacji Chile, Arturo Vidal jest jednym z nich. Przyjaciel Rafinhy, Douglas Costy i Renato Augusto, ujawnił, że ma pragnienie, aby grać dla Rubro-Negro w pewnym momencie swojej kariery.

"Byłem na Maracanie podczas Mistrzostw Świata w byłoby wspaniale być tam z fanami Flamengo. Tak, lubię to. Chciałbym kiedyś zagrać we Flamengo, byłoby to spełnienie marzenia." - powiedział Arturo Vidal.

Vidal ujawnił również, że śledzi mecze piłki nożnej w Brazylii wraz z prawym obrońcą Rafinhą, który również występuje w niemieckim klubie. Poza Flamengo, Chilijczyk że zna inne zespoły w kraju, a wpływ jego przyjaciela Renato Augusto pomógł w wyborze Rubro-Negro.

"Znam Flamengo, Corinthians, São Paulo... Lubię Flamengo, także dlatego, że grałem z Renato Augusto, który dużo mówił o Flamengo. Renato zawsze opowiadał mi o klubie i fanach. Byłoby miło poczuć tę energię." - dodał volante.

Na zakończenie, Arturo Vidal zostawił - żartobliwie - wiadomość dla władz klubu. Jeśli szukają wzmocnienia na środek pomocy, to Vidal jest dostępny, aby grać dla Flamengo.

"Jeśli chcecie, możecie mnie zatrudnić, jestem tutaj." - zakończył.

  • dodał: MentiX
  • 12.06.2018; 17:31
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 2:1 Bangu

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol i Giorgian De Arrascaeta zaprezentowani kibicom przed meczem z Bangu.
Video
Flamengo od zwycieśtwa nad Bangu rozpoczęło zmagania w tegorocznym Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX