flamengol.net


Uribe: "Musimy dać z siebie maksimum, aby zdobyć tytuł"

W niedzielnym meczu z São Paulo, Flamengo miało szanse na wygranie meczu, ale ich nie zdołało wykorzystać i ostatecznie zremisowało 2:2. W grze na stadionie Morumbi, po końcowym gwizdku arbitra, tablica wyników wyświetlała rezultat 2:2. Ten wynik sprawił, że strata Rubro-Negro do lidera Palmeiras wzrosła do sześciu punktów. Po pojedynku Fernando Uribe, autor pierwszego gola, skomentował wynik, przyznając, że nie jest on najlepszy.

"Wynik nie jest tak, jak się spodziewaliśmy. Przybyliśmy tutaj, aby szukać zwycięstwa. Bramka jest ważna, aby kontynuować zdobywanie zaufania, dała nam cenny remis i możliwość, że mogliśmy szukać zwycięstwa. Jestem szczęśliwy z powodu gola, ale wciąż walczymy o mistrzostwo, pozostało jeszcze sześć meczów. Musimy dać z siebie maksimum, aby zdobyć tytuł." - powiedział Fernando Uribe.

Kolumbijski napastnik wypowiedział się także na temat zmarnowanych okazji bramkowych. Sam mógł jeszcze dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, ale jego szanse były z trudnych pozycji.

"Są to normalne sytuacje w grze. Mieliśmy szanse w drugiej połowie, jedną także w pierwszej połowie, ale piłka leciała trochę d tyłu, to było szybkie uderzenie. Robimy wszystko, aby wygrać mecze, a jeśli pójdziemy tą drogą, będziemy walczyć do ostatniej kolejki." - dodał napastnik.

  • dodał: MentiX
  • 05.11.2018; 22:09
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX