flamengol.net


Udanie zakończyć sezon

Ostatni mecz Lucasa Paquety w koszulce Flamengo. Ostatni mecz administracji Eduardo Bandeiry de Mello. Maracanã zatłoczona z ponad 60 tys. biletami sprzedanymi z góry. Z drugiej strony Atlético Paranaense walczące o miejsce w strefie G-6. Są to składniki sobotniego meczu na zatłoczonym stadionie Maracanã w ostatniej kolejce tegorocznego Campeonato Brasileiro.

Flamengo nie udało się zdobyć tytułu, pomimo tego, że zdobyło najwięcej punktów w swojej historii, ale zapewniło wicemistrzostwo i bezpośredni awans do fazy grupowej przyszłorocznego Copa Libertadores.

Los Atlético Paranaense nie zależy tylko od własnej siły. Aby zakończyć sezon w strefie G-6, Furacão musza pokonać Flamengo i mieć nadzieję, że Atlético Mineiro nie wygra z Botafogo.

W swoim 12 meczu jako trener Flamengo - i najprawdopodobniej ostatnim - Dorval Júnior powinien utrzymać większość składu z ostatnich meczów i promuje pożegnanie Lucasa Paquety, który był rezerwowany w zeszłotygodniowym wygranym spotkaniu przeciwko Cruzeiro. Pomimo skręcenia kostki podczas treningu, Vitinho jest dostępny. W środku bez zawieszonego za kartki Gustavo Cuéllara powinien zagrać Piris da Motta.

Z myślą o finale Copa Sudamericana przeciwko Junior Barranquilla, Atlético Paranaense powinno zagrać rezerwowym składem na stadionie Maracanã. Zespół z Kurytyby zapewnił sobie awans do finału po wygraniu w środę z Fluminense.

Prawdopodobne składy:

Flamengo: César; Pará, Rhodolfo, Léo Duarte, Renê; Piris da Motta, Willian Arão, Diego, Éverton Ribeiro, Lucas Paquetá; Uribe.

Atlético Paranaense: Felipe Alves; Diego Ferreira, Wanderson, Zé Ivaldo, Márcio Azevedo; Wellington, Matheus Rossetto, Camacho; Marcinho, Anderson Plata, Rony.

  • dodał: MentiX
  • 01.12.2018; 15:39
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX