flamengol.net


Udana operacja Juana

Juan, który doznał zerwania prawego ścięgna Achillesa pod koniec piątkowego treningu w centrum sportowym Ninho do Urubu, w poniedziałek wieczorem przeszedł operacje i jak podaje szef sztabu medycznego Flamengo, Márcio Tannure, wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Obrońca powinien rozpocząć leczenie w ciągu 15 dni.

"Operacja Juana została zakończona w szpitalu Samaratino w Barra da Tijuca, którą przeprowadził doktor Maxi Ramos. Operacja przebiegła dobrze, zgodnie z oczekiwaniami. Byłem także obecny i towarzyszyłem. Wypis ze szpitala zaplanowano na jutro (wtorek) rano. Przez pierwsze 15 dni powinien pozostać w domu,unieruchomiony, a potem zostaną przeprowadzone cotygodniowe badania lekarskie i rozpocznie się fizykoterapia." - powiedział Márcio Tannure.

To kolejna kontuzja Juana w tym sezonie. W lutym, obrońca cierpiał z powodu bólu pleców, a dokładniej w dolnej części pleców i był poza niektórymi grami, takimi jak finał Taça Guanabara. Następnie w maju stwierdzono problem z mięśniami w prawym udzie.

W tym sezonie, Juan wystąpił tylko w 14 meczach dla Flamengo: 5 w Campeonato Carioca, 5 w Copa Libertadores i 4 w Campeonato Brasileiro. Doświadczony defensor ostatnie spotkanie rozegrał przeciwko Grêmio w Brasileirão. Ma kontrakt z Rubro-Negro do końca roku. Nowa kontuzja może wyprzedzić decyzję o przejściu na emeryturę w wieku 39 lat.

  • dodał: MentiX
  • 11.09.2018; 07:02
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX