flamengol.net


São Paulo negocjuje transfer Williana Arão

São Paulo rozpoczęło negocjacje w celu zatrudniania Williana Arão z Flamengo. Rozmowy ewoluowały w ostatnich dniach, a klub z Morumbi jest faworytem w Brazylii, chociaż początkowo Rubro-Negro nie byli zainteresowani sprzedażą zawodnika do krajowego rywala.

Willian Arão uznał za priorytetowe odejście do Europy, ale możliwość gry w Tricolor Paulista spodobała się piłkarzowi. Negocjacje powinny być prowadzone poprzez ostateczny zakup karty volante.

Bez znanego trenera na nowy rok i ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, Flamengo przeżywa dni niepewności. W połowie roku, Rubro-Negro odrzucili oferty Santosu i Internacionalu, ponieważ nie chcieli wzmocnić rywali. Wynik sobotnich wyborów i wybór nowego nowego trenera mogą być decydujące dla przyszłości zawodnika.

Willian Arão ma kontrakt z Flamengo do grudnia 2019 roku i prawie nie opuścił klubu w środku tego sezonu. Olympiacos doszedł do porozumienia z Rubro-Negro w sprawie kwoty odstępnego, ale ostatecznie transakcja nie doszła do skutku, ponieważ sam volante nie ustalił warunków swojej umowy.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2018; 23:11
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX