flamengol.net


Sąd orzekł tymczasowy zakaz używania CT dla dzieci i młodzieży

Sędzia 1. Sądu Dzieci, Młodzieży i Osób Starszych, Pedro Henrique Alves orzekł w środę wydanie zakazy wejścia, pobytu i uczestnictwa dzieci i nastolatków w centrum sportowym Ninho do Urubu. Flamengo, które zawiesiło treningi sektora młodzieżowego w CT, twierdzi, że nie zostało jeszcze poinformowane o decyzji.

Zakaz określony przez sędziego jest ważny do czasu, gdy Rubro-Negro udowodnią zgodność z wymaganiami nałożonymi przez Departament Straż Pożarny, Obronę Cywilną i Urząd Miasta Rio w związku z niedawną kontrolą. Kara w przypadku niestosowania się do decyzji będzie stanowić pojedynczą grzywnę w wysokości 2,4 mln euro dla klubu i 240 tys. euro dla prezydenta Mengão, Rodolfo Landima.

Po kontroli, Straż Pożarna powiadomiła Mengão o konieczności przedstawienia nowego projektu dotyczącego bezpieczeństwa przeciwpożarowego w CT oraz konserwację istniejących urządzeń.

Po piątkowym pożarze, w którym zginęło dziesięciu piłkarzy sektora młodzieżowego klubu, a trzech innych zostało rannych, we wtorek rano w CT Flamengo odbyła się szczegółowa kontrola przez członków kilku organów, takich jak: Obrona Publiczna, Policja Cywilna, Straż Pożarna, Ministerstwo Pracy, Departament Urbanistyki oraz przez samego Premiera.

Organy skontrolowały nie tylko moduły w pobliżu obszaru dotkniętego pożarem, ale wszystkie pomieszczenia w Ninho do Urubu. Kontrola rozpoczęła się około godziny 10.00, a zakończyła około 15.00.

  • dodał: MentiX
  • 13.02.2019; 20:32
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX