flamengol.net


Rozmowy Diego z Orlando City uległy ochłodzeniu

Droga do odnowienia kontraktu między Diego, a Flamengo może wkrótce nastąpić. W obliczu pewnych przeszkód i krótkiego terminu ostatecznej odpowiedzi, rozmowy zawodnika z Orlando City ostygły w ostatnich dniach. Dlatego amerykański klub już zaczyna myśleć o planie B.

Obecna umowa pomocnika z Rubro-Negro obowiązuje do połowy tego roku, a pod koniec zeszłego roku zainicjowana została rozmowa w sprawie nowego kontraktu między stronami. Mengão zaoferowali Diego, który jest w Gávea od połowy 2016 roku, kolejne 18 miesięcy kontraktu. Z kolei Orlando City proponuje trzyletnią umowę.

Po czwartkowym spotkaniu z Ajaxem, Diego pokreśli uczucie jakie ma wobec Flamengo, ale zostawił otwarte drzwi, co do swojej przyszłości

"Przede wszystkim wyjaśnię mój wieczny szacunek dla Flamengo. W ostatnich dniach mówiono, że negocjuję z Orlando i to jest kłamstwo. Gdybym otrzymał ofertę to bym wszystko wyjaśnił. Zobaczmy, co to będzie." - powiedział Diego.

Kilka dni po wyborze Rodolfo Landima jako nowego prezydenta Flamengo, wiceprezydent ds. piłki nożnej, Marcos Braz powiedział, iż klub liczy zarówno na Diego, jak i Diego Alvesa. W spotkaniu przeciwko holendrom, pomocnik został wybrany przez trenera Abla Bragę na kapitana drużyny.
  • dodał: MentiX
  • 11.01.2019; 06:58
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX