flamengol.net


Rodrigo Caio: "Mogliśmy wygrać wyżej"

Flamengo nie dało Vasco szansy w niedzielę i wygrało 2:0 pierwszy finałowy mecz Campeonato Carioca na stadionie Nílton Santos. Dla obrońcy Rodrigo Caio, który ciężko pracował, aby powstrzymać ataki zawodników Cruz-Maltino, końcowy rezultat był za niski. Z drugiej strony, defensor okazał szacunek przeciwnikowi i zwrócił uwagę na rewanżowe spotkanie, które zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę już na stadionie Maracanã.

"W piłce nożnej bardzo trudno mówić o przewadze. Jest jeszcze kolejne 90 minut, rywale to drużyna z dużą tradycją i musimy zagrać w niedzielę bardzo uważnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu meczu, który zespół rozegrał. Udało nam się mieć pełną kontrolę nad grą, mieliśmy dobre okazje bramkowe i mogliśmy wygrać wyżej. Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, a teraz musimy odpocząć. Jestem pewien, że będą mieli dużo woli, dużo determinacji, ale będziemy musieli grać swoje." - powiedział Rodrigo Caio.

Flamengo i Vasco spotykają się ponownie za tydzień na stadionie Maracanã. Rubro-Negro są w bardzo korzystnej sytuacji, ponieważ mistrzostwo zapewni im każdy remis, a nawet porażka jedną bramką.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2019; 06:51
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX