flamengol.net


Rodrigo Caio prosi o ostrożność

Obrońca Rodrigo Caio przewiduje, że zagra w sobotnim meczu z Eintrachtem Frankfurt w drugiej kolejce turnieju Florida Cup. Nowicjusz, obrońca spodziewa się pierwszego meczu w wyjściowym składzie i poprosił o ostrożność podczas ataku rywala.

"Widziałem kilka ich akcji z meczu przeciwko São Paulo. To zespół rywalizujący, który gra piłką i ma szybkie przejścia do ataku. Widziałem bramki, które straciło São Paulo, mają bardzo dobrych napastników, którzy wiedzą jak wykorzystać każdą wolną przestrzeń. Musimy uważać na napastnika reprezentacji Chorwacji, Rebić'a." - powiedział Rodrigo Caio.

Chociaż turniej ma charakter towarzyski, to Rubro-Negro nie chcą przegapić okazji, aby podnieść swój pierwszy puchar w tym roku. Rodrigo Caio gwarantuje, że Flamengo zagra z maksymalną siłą, aby udanie rozpocząć 2019 rok, który już naznaczony jest wysokimi oczekiwaniami, a przede wszystkim presją na piłkarzy.

"To bardzo ważny rok dla klubu i piłkarzy. Władze odegrały ważną rolę w pozyskaniu nowych piłkarzy na najwyższym poziomie i cieszymy się z tego. Przyniesie to bardzo dużą konkurencyjność, co jest ważne dla zespołu. Z takim składem możemy walczyć o wszystkie tytuły." - dodał obrońca.

  • dodał: MentiX
  • 12.01.2019; 14:40
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX