flamengol.net


Rodinei: "Jak mamy szanse, musimy walczyć"

W niedzielę Flamengo zmierzyło się z São Paulo, a remis nie był korzystny dla zespołu Rubro-Negro. To dlatego, że oprócz spadku na trzecie miejsce w ligowej tabeli, zespół prowadzony przez Dorivala Júniora ma teraz sześciupunktową stratę do lidera Palmeiras. Jednak pomimo tego, Rodinei nie uważa, że kwestia mistrzostwa Brazylii jest już przegrana.

W strefie mieszanej stadionu Morumbi, prawy obrońca, który zdobył wyrównującą bramkę stwierdził, iż nie uważa, że Flamengo straciło szanse na tytuł. W jego oczach Rubro-Negro nadal walczą o mistrzostwo. Zawodnik powiedział nawet, że piłkarze rozmawiali ze sobą po meczu i mają świadomość, że mogą walczyć o pierwsze miejsce.

"Nie możemy powiedzieć, że pożegnaliśmy się z tytułem. Rozmawiamy ze sobą, zostało sześć meczów. Palmeiras ma również trudną grę, przeciwko Atlético Mineiro w Minas. Więc dalej walczymy. Musimy wykonać naszą część. Jeśli do końca sezonu, Palmeiras wygra sześć meczów, a my także wygramy sześć, będzie to zasługa Palmeiras, będzie to dla nich tytuł. Ale tak długo, jak mamy szanse, musimy walczyć. Jesteśmy sześć punktów w tyle. Trzeba dalej walczyć, ponieważ zostało sześć meczów i wszystko może się zdarzyć." - powiedział Rodinei.

Zawodnik ma świadomość, że remis z São Paulo nie był dobry dla zespołu. Jednak próbował powtórzyć, że jeszcze nic nie jest zdefiniowane i wszystko może się zdarzyć.

"Wiemy, że remis nie był dobry ani dla Flamengo, ani dla São Paulo. Jesteśmy o kilka punktów za Palmeira, ale mistrzostwo w ogóle nie jest jeszcze zdefiniowane. Zostało jeszcze sześć meczów, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Teraz musimy kontynuować nasza pracę w ciągu tygodnia, ponieważ pod koniec tygodnia mamy ważny mecz i będziemy szukać trzech punktów w Rio de Janeiro." - dodał prawy obrońca.

  • dodał: MentiX
  • 05.11.2018; 22:09
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX