flamengol.net


Rodinei podkreśla znaczenie zwycięstwa

Flamengo wygrywając sobotnie spotkanie przeciwko Chapecoense zdobyło kolejne trzy ważne punkty w Campeonato Brasileiro. Po końcowym gwizdku arbitra, Rodinei podkreślił zwycięstwo odniesione przed własnymi kibicami.

"Znaliśmy znacznie dzisiejszego meczu, szczególnie grając w domu, przeciwko zespołowi, który znajduje się na samym dole tabeli. Wiedzieliśmy, że gra nie będzie łatwa, ale dzięki Bogu osiągnęliśmy zwycięstwo." - powiedział prawy obrońca.

Piłkarz wypowiedział się także na temat pierwszego półfinałowego spotkania Copa do Brasil przeciwko Corinthians. Według niego, Flamengo musi się skoncentrować, aby osiągnąć korzystny wynik grając w domu, aby nie powtórzyć błędu z Copa Libertadores, kiedy Rubro-Negro zostali wyeliminowani przez Cruziero właśnie z powodu porażki na stadionie Maracanã, chociaż wygrali rewanż na wyjeździe.

"To świetny zespół, więc być uważni. Wiemy, że to będzie wspaniała gra i bardzo ważny jest wynik uzyskany tutaj na Maracanie. Dowodem na to była rywalizacja z Cruzeiro, kiedy przegraliśmy w domy, wygraliśmy na wyjeździe, ale i tak nie zdołaliśmy awansować. Nie możemy popełnić tego samego błędu w środę, więc musimy być skupieni. Jestem pewien, że będziemy mieli świetną grę." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 09.09.2018; 12:42
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX