flamengol.net


River Plate zainteresowane Trauco

Niebędący w planach Flamengo, Miguel Trauco znajduje się w kręgu zainteresowania River Plate. Argentyński zespół byłby skłonny zapłacić klauzulę odstępnego za lewego obrońcę. Przynajmniej tak podaje portal "Toda Pasión".

Po odejściu Marcelo Saracchiego do RB Leipzig, Urugwajczyk pozostawił lukę w zespole kierowanym przez trenera Marcelo Gallardo, który wskazał, że chciałby w swoim zespole Trauco.

Trauco przybył do Flamengo w zeszłym roku i wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie po odejściu Jorge do Monaco, ale na końcu sezonu stracił grunt w zespole na rzecz Renê. Peruwiańczyk nie chciał szczegółowo wyjaśnić gdzie chce odejść, ale jasno dał do zrozumienia, że jego pragnieniem są przenosiny do Europy.

Peruwiańczykiem interesowały się francuskie klubu takie jak Bordeaux, Olympique Marsylia, Lille, czy Toulouse ale ostatecznie nic się nie zmaterializowało. Niektóre z tych rozmów są prowadzone przez agenta piłkarza.

  • dodał: MentiX
  • 09.07.2018; 18:36
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX