flamengol.net


Rhodolfo wystąpił w 36% meczów

Podczas gdy, Réver i Léo Duarte to obecnie dwaj podstawowi obrońcy Flamengo, to Rhodolfo więcej czasu niż na boisku spędził w gabinetach lekarskich. 32-latek nie był do dyspozycji trenera Dorvala Júniora w dwóch ostatnich meczach z powodu obrzęku mięśni. Jego nieobecność nie jest niczym nowym. W półtora roku w Rubro-Negro, defensor wystąpił 36,6% meczach, co oznacza 41 z 112 spotkań rozgrywanych w tym okresie przez zespół z Gávea.

Pozyskany w środku zeszłorocznego okienka transferowego z tureckiego Beşiktaşu, Rhodolfo miał trzy kontuzje w tym sezonie. Pierwszy uraz łydki z początku sezonu wykluczył go na 28 dni, następnie kontuzja uda spowodowała, że nie był zdolny przez 71 dni, a nową dolegliwością jest teraz problem z udem, obrzękiem mięśni. W ubiegłym roku, po debiucie i rozegraniu kilku meczów, obrońca pauzował przez 27 dni z powodu kontuzje w mięśniach przywodziciela lewego uda

Wśród 41 występów w koszulce Flamengo, Rhodolfo w 36 wystąpił w wyjściowej jedenastce, a pięciokrotnie wchodził z ławki rezerwowych - 25 grał był także rezerwowym. Zawodnik ma kontrakt do końca 2019 roku. Został pozyskany za około 5 mln reali.

  • dodał: MentiX
  • 08.10.2018; 14:04
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX