flamengol.net


Rezerwy na Volta Redonda

Giorgian De Arrascaeta w wyjściowym składzie, César oszczędzony i cały zespół rezerwowy. W ten sposób trener Abel Braga złożył Flamengo, które wybiegnie na boisko w najbliższą sobotę, aby zmierzyć się z Volta Redonda na stadionie Maracanã w ramach 4. kolejki Taça Rio. Zawodnicy pierwszego składu, którzy w środę wygrali z LDU w 2. kolejce Copa Libertadores zostali oszczędzeni.

Podczas piątkowej sesji treningowej w centrum sportowym Ninho do Urubu, szkoleniowiec ustawił zespół w następującym składzie: Gabriel Batista; Rodinei, Thuler, Hugo Moura, Trauco; Piris da Mota, Ronaldo; Lucas Silva, Arrascaeta, Vitor Gabriel; Uribe. César, który poczuł ból w pleców podczas rozgrzewki przeciwko Ekwadorczykom został oszczędzony.

Kolejną nowością w grze przeciwko Voltaço jest młody Bill, który po raz pierwszy trenował z pierwszym zespołem. Napastnik strzelił pierwszego gola w wygranym przez drużynę U20 meczu z Ceilândią (DF) w czwartek we Volta Redonda w pierwszej rundzie Copa do Brasil.

W obronie Hugo Moura został utrzymany, nawet podczas, gdy Rhodolfo trenował z piłkę. W linii ataku Vitor Gabriel trenował z boku boiska, zostawiając Fernando Uribe jako środkowego napastnika. Flamengo nie opublikowało jeszcze listy powołanych piłkarzy na sobotnie spotkanie, ale tendencja polega na tym, że Abel zabierze niektórych zawodników pierwszego składu na ławkę rezerwowych.

  • dodał: MentiX
  • 15.03.2019; 21:56
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX