flamengol.net


Renê: "Regularność sprawiła, że dzisiaj tutaj jestem"

Lewy obrońca Flamengo, Renê znalazł się w najlepszej jedenastce tegorocznej Campeonato Brasileiro. W siedzibie Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej (CBF) w Rio de Janeiro, podczas ceremonii przyznania nagród Craque do Brasileirão, zawodnik przyznał, że regularność była niezbędna do osiągnięcia indywidualnego osiągnięcia.

"Po smutku po utracie tytułu, przychodzi radość z wygrania indywidualnego wyróżnienia. Wydaje mi się, że regularność sprawiła, że dzisiaj tutaj jestem, jestem bardzo wdzięczny za to i jestem bardzo szczęśliwy. Ci, którzy znają moją historię, wiedzą, że miałem wiele trudności, zawsze wytrwałem i walczyłem, a dzięki Bogu miałem indywidualnie dobry rok. Teraz pracuje się nad dobrym 2019 rokiem." - powiedział Renê.

Lewy obrońca podkreślił, że starał się ewoluować, aby rozegrać dobre gry w Brasileirão.

"Myślę, że indywidualnie był to bardzo dobry rok i miałem najlepsze momenty w swojej karierze. Zarówno w ofensywie jak i defensywie. Od kiedy przybyłem do Flamengo starałem się ewoluować. Chcę się jeszcze bardziej poprawić w nadchodzącym sezonie." - dodał.

Na koniec Renê podkreślił siłę grupy, która do samego końca walczyła o mistrzostwo, jednak cel nie został osiągnięty. Teraz zawodnik podnosi głowę i celuje w tytuły na następny sezon.

"Flamengo było bardzo bliskie zdobycia tytułu, ale niestety nie mogliśmy go zdobyć, mimo że walczyliśmy do końca. Ale to życie, które podąża za mną, podnosząc moją głowę do 2019 roku. To był bardzo dobry rok, ale wiem, że mam jeszcze rzeczy do poprawy. Mam nadzieję, że w przyszły rok to będzie lepszym rokiem z tytułami." - zakończył.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2018; 07:25
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX