flamengol.net


Ramires na celowniku Flamengo

Do tej pory Flamengo doznało tylko dwóch porażek w sezonie. Podopieczni trenera Abela Bragi prowadzą w swojej grupie Copa Libertadores i są jedną nogą od wygrania Campeonato Carioca. Pomimo dobrej postawy zespołu, władze Rubro-Negro przyglądają się rynkowi transferowemu w celu pozyskania kolejnych wzmocnień. Według najnowszych informacji, Mengão przygotowują propozycję za volante Ramires, który w przeszłości grał w Chelsea, a obecnie broni barw Jiangsu Suning.

32-latek ma ważny kontrakt do grudnia tego roku, a Flamengo liczy, iż chiński klub zgodzi się na wcześniejszy transfer, aby nie musieć płacić za transakcję. Ramires nie znajduje się w planach w zespole z Nankin, gdzie obecnie został przesunięty do zespołu B. W styczniu zawodnikiem była zainteresowana Benfica, gdzie występował przed przenosinami do Chelsea, jednak Jiangsu Suning nie dało zgody na transfer.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2019; 22:55
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX