flamengol.net


Rafinha potwierdza chęć gry we Flamengo

Z kontraktem z Bayernem Monachium do dnia 30 czerwca tego roku, prawy obrońca Rafinha potwierdził, że jest blisko porozumienia, aby wzmocnić Flamengo. Ponieważ 33-latkowi pozostało mniej niż sześć miesięcy umowy z niemieckim klubem, to może już popisać kontrakt z dowolnym zespołem, a Rubro-Negro są jego preferencją. Wewnętrznie jednak władze Mengão traktują temat znacznie ostrożniej niż piłkarz, ponieważ uważają, że porozumienie wcale nie jest takie bliskie.

Rafinha powiedział, że był podekscytowany projektem przedstawionym mu przez Flamengo, które jest dla niego idealną alternatywą do zdobywania tytułów.

"Tak, miałem spotkanie z Marcosem Brazem i moim agentem, które było bardzo owocne. Przekazałem moje życzenie, aby opuścić klub. Teraz mam nadzieję rozwiązać sprawy kontraktowe. Usiedliśmy, porozmawialiśmy, zobaczyłem wszystkie projekty Flamengo, które bardzo mi się spodobały. Chcę dalej wygrywać tytuły i widziałem taką możliwość we Flamengo. Istnieje obopólne zainteresowanie i jesteśmy bliscy osiągnięcia porozumienia. Brakuje niektórych szczegółów i mam nadzieję, że możemy je rozwiązać tak szybko, jak to możliwe. Chciałbym wyjaśnić, że Flamengo jest moim pierwszym wyborem po powrocie do Brazylii." - powiedział Rafinha.

Prawa obrona jest uważana za najbardziej potrzebującą wzmocnień w obecnym składzie Flamengo. Obecnie trener Abel Braga ma do swojej dyspozycji Rodineiego, Parę i młodego Klebinho.

  • dodał: MentiX
  • 09.01.2019; 21:14
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX