flamengol.net


Rafael Vaz powinien wrócić do Flamengo

Nie mając miejsca we Flamengo, Rafael Vaz został wypożyczony do Universidad de Chile na początku tego sezonu. Grając w barwach chilijskiego klubu, obrońca rozegrał dobry sezon i został nawet wybrany najlepszym obrońcą ligi chilijskiej, ale nie powinien pozostać w obecnej drużynie. Jest to spowodowane wysoką pensją, jaką otrzymuje. W wywiadzie dla dziennika "AS Chile", wewnętrzne źródło klubu skomentowało sytuację piłkarza.

"Dobrze się spisał. Wszyscy chcieliby, aby został na dłużej, ale komplikacja polega na tym, że Flamengo nie będzie dalej wypłacać części jego pensji. W La U każdy chce, żeby został, ale problem polega na tym, że jego pensja jest bardzo wysoka." - powiedziało źródło.

Tym samym, Rafael Vaz najprawdopodobniej rozegrał swój ostatni mecz w koszulce Universidad de Chile w niedzielę, kiedy jego klub wygrał 2:1 z Club Provinicial Curicó Unido i zajął trzecie miejsce w lidze. Również w wywiadzie dla gazety, Vaz mówił o okresie gry w La U.

"Przybyłem tu z wielką odpowiedzialnością i nieufnością. Ale zdobyłem sympatię fanów i to jest bardzo ważne. Czuję, że dałem z siebie wszystko w każdej grze i do ostatniej chwili. W tym sensie jestem spokojny i jeśli będę musiał opuścić klub, odejdę z czystym sumieniem." - powiedział obrońca.

29-Rafael Vaz ma umowę z Flamengo do grudnia tego roku, więc nie powinien zostać w klubie. Tendencja jest taka, że zawodnik wróci do Brazylii, ale będzie występować w innym zespole.

  • dodał: MentiX
  • 03.12.2018; 20:46
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX