flamengol.net


Rada nadzorcza zagłosuje nad nowym kontraktem z MRV

W środę w głównej siedzibie Flamengo w Gávea, Rada Nadzorcza Flamengo zagłosuje nad odnowieniem kontraktu z MRV Engenharia, które jest jednym ze sponsorów klubu od końca 2016 roku. Rada podejmie decyzję, czy zaakceptować dwuletni kontrakt wart 4,5 mln euro. Obecna umowa kończy się wraz z końcem tego roku. Będzie to ostatnie spotkanie i głosowanie Rady Nadzorczej Flamengo przed wyborami prezydenckimi, które odbędą się w najbliższą sobotę.

Współpraca pomiędzy Flamengo i MRV rozpoczęła się pod koniec 2016 roku, a firma wypłaciła klubowi 200 tys. euro. W kolejnym roku, kwota wzrosła do 1,5 mln euro, a w tym osiągnęła kwotę 1,8 mln euro, czyli w sumie do klubowej kasy wpłynęło ponad 3,6 mln euro.

Obecnie oprócz MRV Engenharia, sponsorami koszulkowymi Flamengo są: Tim (na numerze) Carabao (na rękawach), Caixa Econômica Federal (główny sponsor), Universidade do Brasil (na obojczykach) i Descomplica (pod numerem).

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2018; 18:17
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX