flamengol.net


Przygotowania na Botafogo rozpoczęte

Dzień po remisie z São Paulo, zawodnicy Flamengo pojawili się ponownie w poniedziałkowe popołudnie w centrum sportowym Ninho do Urubu. Podczas, gdy piłkarze, którzy wystąpili od pierwszych minut w niedzielnej grze stadionie Morumbi wykonywali ćwiczenia regeneracyjne, trener Dorival Júnior dowodził intensywnym treningiem reszty drużyny. Vitinho był wyjątkiem i przez kilka minut uczestniczył w zajęciach.

Przygotowując się do sobotniego klasyku przeciwko Botafogo na stadionie Nilton Santos, Flamengo wróci do treningów we wtorek popołudniu. W najbliższym spotkaniu, szkoleniowiec ponownie będzie miał do swojej dyspozycji Marlosa Moreno, który nie zagrał z Tricolor Paulista z powodu zawieszenia za nadmiar żółtych kartek. Do wyjściowego składu może wrócić Diego, który w ostatnich trzech grach wchodził na murawę z ławki rezerwowych.

Tymczasem Diego Alves kontynuuje leczenie po skręceniu prawego kolana, którego doznał w zeszłym tygodniu. Bramkarz wykonuje leczenie w innych godazinach niż zespół trenuje, rejestrując zdjęcia na swoich sieciach społecznościowych.

  • dodał: MentiX
  • 05.11.2018; 23:38
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX