flamengol.net


Prokuratura Generalna wyda decyzje w piątek

Kontrola przeprowadzona we wtorek w centrum sportowym Ninho do Urubu przez władze publiczne Rio de Janeiro nie osiągnęła jeszcze ostatecznej opinii. Podczas kontroli informacje techniczne i prośby o niektóre dokumenty zostały przekazane Flamengo do oceny przez ekspertów i specjalistów. Końcowy raport potrzebny do zakazu w całości lub części, albo do uregulowania CT zostanie przedstawiony na piątkowym porannym spotkaniu w siedzibie prokuratury w Rio de Janeiro.

Po piątkowym pożarze, w którym zginęło dziesięciu piłkarzy sektora młodzieżowego klubu, a trzech innych zostało rannych, we wtorek rano w CT Flamengo odbyła się szczegółowa kontrola przez członków kilku organów, takich jak: Obrona Publiczna, Policja Cywilna, Straż Pożarna, Ministerstwo Pracy, Departament Urbanistyki oraz przez samego Premiera.

Po kontroli, Straż Pożarna powiadomiła Mengão o konieczności przedstawienia nowego projektu dotyczącego bezpieczeństwa przeciwpożarowego w CT oraz konserwację istniejących urządzeń.

Organy skontrolowały nie tylko moduły w pobliżu obszaru dotkniętego pożarem, ale wszystkie pomieszczenia w Ninho do Urubu. Kontrola rozpoczęła się około godziny 10.00, a zakończyła około 15.00.

  • dodał: MentiX
  • 12.02.2019; 23:39
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX