flamengol.net


Prezydent Beşiktaşu mówi, że nie sprzeda Babela

Wygląda na to, że Flamengo będzie miało bardzo ciężko z pozyskaniem Ryana Babela z Beşiktaşu. W czwartek prezydent tureckiego klubu, Fikret Orman powiedział, że nie zamierza sprzedawać 31-letniego holenderskiego napastnika.

"Nie zamierzamy sprzedawać Babela... jeszcze nie w tym momencie." - powiedział Fikret Orman, według portalu "Fotomac".

Według tureckich doniesień prasowych, Flamengo zaoferowało za Ryana Babela kwotę 7 mln euro (około 31 mln reali), ale Beşiktaş chce 8,5 mln euro (około 38,5 mln reali). Rubro-Negro nie zamierzają zwiększać swojej propozycji, z kolei zespół ze Stambułu nie zajdzie poniżej oczekiwanej kwoty.

Kandydatura holenderskiego zawodnika została zaakceptowana przez sztab szkoleniowy jako możliwy następca Viníciusa Júniora, który odszedł do Realu Madryt. Podobnie jak w innych przypadkach, Mengão nie komentują trwających negocjacji, ale jest nadzieja na pozytywny wynik transakcji.

Babel ma ważny kontrakt z Beşiktaşem końca czerwca 2019 roku, a to oznacza, że w styczniu będzie mógł popisać przedwstępną umowę z dowolnym klubem. Zdając sobie z tego sprawę, turecki klub wie, że teraz może być ostatnia szansa, aby zarobić na transferze Holendra. Prze grą dla Czarnych Orłów, Ryan Babel występował w Alajxie, Liverpoolu, Hoffenheim, Kasımpaşa, Al-Ain i Deportivo La Coruña.

  • dodał: MentiX
  • 06.07.2018; 10:49
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX