flamengol.net


Pięć opcji, cztery miejsca

W najbliższą niedzielę na stadionie Nilton Santos, Flamengo rozegra pierwszy finałowy mecz Campeonato Carioca przeciwko Vasco. Drużyna, która w czwartek aż 6:1 wygrała z San José w Copa Libertadores, zyska znaczne wzmocnienie: do składu wraca Gabriel Barbosa, który był zawieszony. W ten sposób, trener Abel Braga ma "problem". Istnieją cztery miejsca w sektorze ofensywnym dla pięciu kandydatów.

Przeciwko Boliwijczykom grali Éverton Ribeiro, Diego, Giorgian De Arrascaeta i Bruno Henrique. Ten ostatni wystąpił na pozycji środkowego napastnika, gdzie normalnie występuje Gabigol. Ale wspaniałą wiadomością był Urugwajczyk, który dobrze wykorzystał swoją szansę, grał dobrze, strzelił gola i zwiększył jeszcze bardziej presję na szkoleniowcu. Czy zostanie utrzymany w składzie? Wróci na ławkę rezerwowych? Kogo zastąpi?

Aby cała piątka wystąpiła od pierwszej minuty, sposób gry zespołu musiałby zostać zmieniony. Jest to mało prawdopodobne, zwłaszcza w finale. W tym przypadku Willian Arão straciłby miejsce, ale Abel wielokrotnie mówił, że uważa volante za podstawowy element równowagi drużyny.

  • dodał: MentiX
  • 13.04.2019; 16:42
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX