flamengol.net


Paquetá świętuje zwycięstwo nad Corinthians

Dzięki dwóm bramkom zdobytym przez Lucasa Paquetę i jednej Renê, już na samym końcu, Flamengo pewnie wygrało z Corinthians w piątkowy wieczór na stadionie Arena Corinthians i przywróciło swoje szanse na zdobycie mistrzostwa Campeonato Brasileiro. Po końcowym gwizdku arbitra, bohater spotkania, Lucas Paquetá skomentował zdobyte gole i zdobyte trzy punkty na wyjeździe.

"Jestem bardzo szczęśliwy, wiedzieliśmy, jak ważne jest zwycięstwo tutaj. Musimy docenić grę, którą rozegraliśmy. Naprawiliśmy szczegóły, walczyliśmy i dziękuję Bogu za zdobyte braki i uzyskane trzy punkty." - powiedział Lucas Paquetá.

Rubro-Negro naciskali na swoich przeciwników od pierwszej minuty gry i efektem była najwyższa porażka Corinthians na Arena. Zdaniem pomocnika, to spotkanie posłuży zespołowi, aby kontynuować ewolucję w poszukiwaniu mistrzostwa.

"Mamy marzenie, zamierzamy dalej walczyć. Wiemy, że musimy poprawić niektóre rzeczy, pracujemy nad tym. Będziemy dalej walczyć i z woli Boga, uda nam się uzyskać wielkie rzeczy." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 06.10.2018; 11:57
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX