flamengol.net


Oświadczenie Flamengo po tragedii w Ninho do Urubu

Flamengo za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia, wyjaśniło pewne kwestie, które pojawiły się po piątkowej tragedii w centrum sportowym Ninho do Urubu, w którym zginęło dziesięciu młodych piłkarzy klubu, a trzech znajduje się w szpitali. Rubro-Negro zapowiadają, że obejmą pomocą finansową i psychologiczną rodziny ofiar oraz wykazali, że materiał używany w zapalonym module nie był łatwopalny i posiadał funkcję samogasnącą. Ponadto klub poinformował, że w ostatni wtorek wszystkie klimatyzatory w CT przeszły konserwację.

Oto oświadczenie Flamengo:

"Clube de Regatas do Flamengo - pod nowym kierownictwem od 1 stycznia i którego biuro kryzysowe nadal działa w tę niedzielę w siedzibie głównej Gávea - zapewnia następujące dodatkowe wyjaśnienia:

POMOC DLA RODZIN

Flamengo chciałoby podkreślić, że niezależnie od jakiegokolwiek dochodzenia, zostało dostarczone wszelkie wsparcie dla rodzin piłkarzy dotkniętych tragedią, która miała miejsce w centrum sportowym, a także rannym, którzy przeżyli.

W tej chwili cały klub zobowiązuje się do utrzymania rekompensat wypłacanych piłkarzom, którzy padli ofiarą pożaru, bez uszczerbku dla innych dodatkowych działań wspierających, które są wdrażane.

Naszym głównym celem jest wspieranie rodzin w sposób materialny, moralny i psychologiczny. Poza kwestiami prawnymi, naszym celem jest także zapewnienie dobrego samopoczucia wszystkim. Clube de Regatas do Flamengo nie osiągnęło tak wysokiego poziomu w światowym sporcie, odwracają się od swoich zawodników lub uwalniając się od odpowiedzialności.

BUDOWA MODUŁU

Warto wspomnieć, że Flamengo posiada aktualną umowę najmu modułów mieszkaniowych z firmą NHJ do Brasil, która jest uznawana za pioniera i jednego z liderów rynku. Firma posiada wszystkie certyfikaty wymagane przez ustawodawstwo Brazylii, w szczególności ISO 9001. Moduły mieszkaniowe używane przez klub spełniają wszystkie wymagania norm NR-18 i NR-24.

Warto zauważyć, że przedstawiciele formy NHJ do Brasil - na spotkaniu w niedzielę rano w siedzibie Gávea - wyjaśnili, że poliuretan stosowany między płytami metalowymi nie jest propagatorem pożarów i ma funkcję samodzielnego gaszenia.

O KONSERWACJI KLIMATYZATORÓW

Firma COLMAN REFRIGERAÇÃO LTDA. – ME, zarejestrowana w CNPJ pod numerem 00.634.203/0001-30, przeprowadziła w dniu 5 lutego rutynową konserwację profilaktyczną w sześciu jednostkach klimatyzacyjnych zainstalowanych w modułowym mieszkaniu wykorzystywanym przez piłkarzy sektora młodzieżowego Clube de Regatas do Flamengo w centrum sportowym im. George Helal zgodnie z warunkami umowy o świadczeniu usług podpisanej 1 sierpnia 2013 roku i ważnym terminem do 31 sierpnia 2019 roku.

Wszystkie inne sprawy zostaną rozwiązane we właściwym czasie, z właściwymi władzami, z którymi Flamengo już współpracuje."

  • dodał: MentiX
  • 10.02.2019; 20:57
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX