flamengol.net


Olympiacos złoży ofertę za Williana Arão

W drugiej części sezonu w barwach Flamengo nie zagrają już Felipe Vizeu, Vinícius Júnior i Jonas, którzy odeszli odpowiednio do Udinese, Realu Madryt i Al-Ittihad. Jednak jest możliwe, że wkrótce kolejny zawodnik opuści szeregi klubu z Gáveą, a jest nim volante Willian Arão. Jak podaje grecki portal "Sport Like", Olympiacos rozpoczął negocjacje w sprawie pozyskania piłkarza Rubro-Negro.

Według publikacji, grecki klub jest skłonny zapłacić kwotę 5 mln euro, co jest równowartością około 23 mln reali. Niemniej jednak, odejście zawodnika nie powinno być łatwe, ponieważ niedawno prezydent Mengão, Eduardo Bandeira de Mello mówił, że chce zatrzymać volante w klubie.

W ostatnich meczach przed przerwą w rozgrywkach na czas trwania Mistrzostw Świata w Rosji, Willian Arão częściej otrzymywał szansę gry. Zawodnik miał pewne miejsce w wyjściowym składzie w dwóch poprzednich latach, ale w końcówce zeszłego sezonu grał co raz rzadziej, aż w końcu w tym stracił grunt w zespole, ponieważ ówczesny trener Paulo César Carpegiani zmienił ustawienie na grę jednym volante. Szkoleniowiec Maurício Barbieri również gra jednym volante, a jego pierwszym wyborem jest Gustavo Cuéllar.

26-letni piłkarz jest we Flamengo od 2016 roku i ma ważny kontrakt do końca przyszłego roku. Volante w koszulce Rubro-Negro rozegrał 143 meczów, w których zdobył 17 goli. W tym sezonie, zawodnik wystąpił w 11 grach i nie zdobył bramki.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2018; 22:04
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX