flamengol.net


Ofiary pożaru zostaną uhonorowane w klasyku

Hołd, ale z troską o nieprzesadzenie. Fani Flamengo zmobilizowali się, aby oddać hołd ofiarom piątkowego pożaru w centrum sportowym Ninho do Urubu podczas czwartkowego klasyku Fla-Flu na stadionie Maracanã w ramach półfinałowego meczu Taça Guanabara.

Niektóre działania nadal zależą od czasu przewidzianego na realizację i zatwierdzenia przez Gepe, ale inne są już potwierdzone. Utwory ze zwrotem "Garotos do Ninho" będą wyświetlane w sektorze północnym oraz będzie dystrybuowane 60 000 białych balonów.

Hołd będzie się odbywał głównie przy wejściu zespołu Flamengo na boisko i w 10 minucie meczu, kiedy stadion będzie oklaskiwał, w odniesieniu do liczby zabitych w tragedii.

Akt jest podobny do "Vamos, vamos, Chape", który fani Chapecoense śpiewają na Arena Condá w każdej 71 minucie meczu. Tendencja jest taka, że ​​staje się ona także praktyką wśród Rubro-Negro.

W środę wczesnym popołudniem odbędzie się spotkanie w Gepe, aby umożliwić dalsze wyróżnienia. Zorganizowane kluby kibica będą również składać wnioski o zgodę na pozostanie razem w sektorze północnym.

Na boisku Flamengo zagra w czarnych spodenkach, które będą reprezentować żałobę, a piłkarze będą mieli na plecach imiona ofiar. Klub ocenia także inne działania.

Istnieje zbiorowa troska, aby nie przekroczyć granicy żałoby. Chodzi o to, aby działania miały oznakę szacunku i oddać hołd ofiarom, a nie zakłócić atmosfery meczu piłki nożnej.

  • dodał: MentiX
  • 12.02.2019; 15:40
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX