flamengol.net


Nowi zawodnicy i Guerrero zgłoszeni do Libertadores

Zgodnie z regulaminem Południowoamerykańskiej Konfederacji Piłki Nożnej (Conmebol), Flamengo potwierdziło w poniedziałek cztery zmiany na liście 30 piłkarzy zgłoszonych do Copa Libertadores przed rozpoczęciem zmagań w 1/8 rundy. Wśród zarejestrowanych zawodników znaleźli się nowo pozyskani: Vitinho, Fernando Uribe i Robert Piris oraz Matheus Sávio, który wrócił z wypożyczenia z portugalskiej Estoril.

Zgodnie z oczekiwaniami cztery nazwiska, które zostały usunięte z lista nie są już częścią zespołu dowodzonego przez trenera Maurício Barbieriego. Są to Vinícius Júnior, który odszedł do Realu Madryt, Felipe Vizeu do Udinese i Jonas do Ittihad.

Pomimo wątpliwej dalszej przyszłości w klubie, Paolo Guerrero pozostał na liście zgłoszonych zawodników. Oficjalnie władze Rubro-Negro mówią, że chcą odnowić wygasający w piątek kontrakt, ale strony są dalekie od porozumienia. Z drugiej strony, pozostanie Peruwiańczyka na liście może oznaczać, że wciąż istnieje nadzieja na konsensus.

Oto zgłoszeni piłkarze do dalszej fazy Copa Libertadores

  • dodał: MentiX
  • 07.08.2018; 19:35
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX