flamengol.net


Noval o sytuacji Viníciusa Júniora

Mowa jest trochę przećwiczona. Ale ani powściągliwy Carlos Noval, dyrektor sportowy Flamengo, przeżył emocje, gdy mówił o tak bliskim pożegnaniu jednego z jego uczniów. W szatni po niedzielnym zwycięstwie nad Paraná, Noval nie wytrzymał. Przytulił Viníciusa Júniora i płakał razem z nim.

Były dyrektor sektora młodzieżowego Flamengo, ściągnął Viníciusa Júniora do klubu,gdy ten był jeszcze mały. Noval wie, że szczególnie utalentowani młodzi zawodnicy szybko wyławiani są przez europejskich gigantów i już patrzy w przyszłość. 16-letni Reinier, to kolejny diament szkółki Flamengo.

"Reinier ma ogromny potencjał. Trzeba to załatwić spokojnie. To zawodnik, który naprawdę jest kilka kroków przed swoimi rówieśnikami. Mamy plan kariery dla niego, jest szczęśliwy w tym klubie. To będzie kolejny przypadek sukcesu." - powiedział Carlos Noval.

Zapytano o to, co Flamengo może jeszcze zrobić, aby zatrzymać Viníciusa Júniora, Noval przyznał, że sprawa jest delikatna.

"Rozmawiamy z władzami Realu, ale to naprawdę trudne. Jeśli tak się rzeczywiście stanie i odejdzie, to chcemy kogoś pozyskać na jego miejsce. Monitorujemy rynek. Real jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, ale pomysłem jest, aby Viníciusa wziął udział w przygotowaniach do nowego sezonu z pierwszym zespołem." - dodał dyrektor sportowy Flamengo.

  • dodał: MentiX
  • 11.06.2018; 21:52
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 2:1 Bangu

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol i Giorgian De Arrascaeta zaprezentowani kibicom przed meczem z Bangu.
Video
Flamengo od zwycieśtwa nad Bangu rozpoczęło zmagania w tegorocznym Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX