flamengol.net


Ninho do Urubu częściowo otwarte

Flamengo wraca do Ninho do Urubu. Z częściowym otwarciem centrum sportowego wydanym w poniedziałek wieczorem przez Sąd, Rubro-Negro potwierdzili we wtorek rano, że popołudniu zespół odbędzie sesję treningową w CT. Początkowo trening był zaplanowany w Gávea.

Ninho do Urubu zostało zamknięte w dniu 27 lutego. Nawet po częściowym otwarciu, Mengão kontynuują pracę, aby spełnić wymagania Straży Pożarnej, aby otrzymać certyfikat. Z dokumentem w ręku, następnym krokiem będzie otrzymanie zaświadczenia na prowadzenie działalności wydane przez miejskiego sekretarza ds. Finansów oraz zaświadczenia o mieszkalnictwie wydawane jest przez Miejski Departament Urbanistyki.

Centrum sortowe zostało zamknięte przez władze po pożarze, który wybuchł w centrum w dniu 8 lutego. Departament Straży Pożarnej został wezwany do pożaru o godzinie 5.17, w którym zginęło 10 młodych piłkarzy klubu, a trzech zostało rannych. Przez kolejne dni różne organy kontrolowały CT i po wykryciu nieprawidłowości władze nakazały zamknięcie centrum do czasu rozwiązania uchybień.

  • dodał: MentiX
  • 12.03.2019; 14:40
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX