flamengol.net


Negocjacje z Diego ruszyły do przodu

Poza poszukiwaniem nowych wzmocnień, Flamengo pracuje również nad utrzymaniem swoich głównych piłkarzy z obecnego składu, aby mieć silny zespół na 2016 rok. W ostatnim czasie nastąpił przełom z Diego. W ciągu ostatnich kilku dni, rozmowy między klubem, a piłkarzem uległy rozszerzeniu, a przedłużenie kontraktu, który kończy się w połowie roku jest bliższe.

Początkowo Rubro-Negro złożyli ofertę, w której zaoferowali obniżkę pensji. Pomocnik, poprzez swojego ojca, który jednocześnie jest jego agentem, Djaira Ribasa poprosił o ponowne przedstawienie ofert. W związku z tym, władze Mengão przygotowały nową propozycję, która została dobrze przyjęta przez zawodnika. Nowa umowa ma obowiązywać do końca 2020 roku.

Wraz z rozwojem, nowa rozmowa między stronami nastąpi po powrocie z delegacji Flamengo, która obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie występuje we Florida Cup. Tymczasem agent Diego czeka w Santosie, oczekując tylko na kontakt z władzami klubu.

  • dodał: MentiX
  • 09.01.2019; 18:13
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX