flamengol.net


Moduły mieszkaniowe były z materiałów przeciwpożarowych

Wtorkowe dochodzenie dochodzenie przeprowadzone przez Policję Cywilną w centrum sportowym Ninho do Urubu wykazało, że pianka używana w module mieszkaniowym, w którym mieszkali zawodnicy sektora młodzieżowego Flamengo nie była przyczyną pożaru. Po dochodzeniu stwierdzono, że ogień rozprzestrzenił się szybko z powodu małej przestrzeni w pokojach oraz obecności materaców, na których spali piłkarze.

Zastosowanie pianki poliuretanowej ma na celu ograniczenie ograniczenie przechodzenia dźwięku i ciepła, co wzmacnia działanie klimatyzacji. Innym czynnikiem, który pomógł zwiększyć ogień, były przednie części samego klimatyzatora, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego.

W piątek Flamengo weźmie udział w spotkaniu w siedzibie Ministerstwa Publicznego Rio de Janeiro (MPRJ), gdzie sam organ, a także Obrona Publiczna (DPRJ) i Ministerstwo Pracy (MPT) przedstawią raporty z przeprowadzonej wtorkowej kontroli Ninho do Urubu.

  • dodał: MentiX
  • 13.02.2019; 06:50
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX