flamengol.net


Moduł był zbudowany z materiałów przeciwpożarowych

NHJ, firma odpowiedzialna za budowę modułu, który zapalił się w piątkowy poranek w centrum sportowym Flamengo, Ninho do Urubu, wydała oświadczenie wyszczególniając rodzaj materiału użytego do produkcji. Firma twierdzi, że konstrukcja została wykonana z metalu i wypełniona materiałem przeciwpożarowym.

Oto oświadczenie NHJ:

"NHJ do Brasil, podobnie jak cały kraj, ubolewa z powodu tragicznej śmierci młodych piłkarzy.

Od wczesnych godzin pracy personel techniczny firmy kontaktuje się z Clube de Regatas do Flamengo, aby zrozumieć przyczyny pożaru w klubie. Jeśli chodzi o relacje firmy z CRF, od 2006 roku NHJ dostarcza klubowi modułowe rozwiązania kontenerowe.

Firma wyjaśnia, że ​​jej produkty są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami technicznymi i spełniają wszystkie wymagania techniczne, w tym bezpieczeństwa. Moduły mieszkalne zainstalowane w Ninho do Urubu wykonane są z metalowej konstrukcji z zamknięciem w panelach termoakustycznych (blacha ocynkowana z rozprężoną samogasnącą pianką poliuretanową). Innymi słowy, moduły wykonane są z metalu i wypełnione materiałem przeciwpożarowym.

Chociaż przyczyny pożaru są wciąż nieznane, NHJ do Brasil współpracuje, aby poznać fakty i od samego początku udostępnia swój personel techniczny."

  • dodał: MentiX
  • 11.02.2019; 18:36
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX