flamengol.net


Miranda woli pozostać w Europie

Flamengo zapewniło sobie pozyskanie Gabigola i Giorgiana De Arrascaetę, ale władze klubu nadal pracują nad wzmocnieniami innych pozycji. Jednym z głównych priorytetów Rubro-Negro jest pozyskanie doświadczonego obrońcy, a jednym z kandydatów jest Miranda z Interu Mediolan.

Jednak wygląda na to, iż szanse na pozyskanie defensora są znikome. Wiceprezydent Mengão ds. piłki nożnej, Marcos Braz, który uczestniczy aktywnie we wszystkich negocjacjach, w rozmowie telefonicznej usłyszał od piłkarza, że ten woli kontynuować grę w Europie.

Pomimo 34-lat, zawodnikiem, który nie gra za wiele w drużynie prowadzonej przez Luciano Spallettiego interesuje się kilka europejskich z klubów, a ten uważa, że nie jest jeszcze odpowiedni czas, aby wracać do Brazylii.

Flamengo powróciło do monitorowania Mirandy po podpisaniu umowy dżentelmeńskiej z Cruzeiro, na mocy której zrezygnowali ze starań zakontraktowania Dedé.

Flamengo pozyskało już Rodrigo Caio i obecnie trener Abel Braga w sektorze defensywnym ma do swojej dyspozycji jeszcze Rhodolfo, Léo Duarte, Juana, Matheusa Thulera i Matheusa Dantasa.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2019; 07:14
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX