flamengol.net


Manchester City może wykupić Paquetę

Letnie okienko transferowe w Europie zapowiada się gorąco, a brazylijskie kluby są zagrożone utratą swoich najlepszych zawodników. Z Flamengo odejdą Felipe Vizeu do Udinese i najprawdopodobniej Vinícius Júnior do Realu Madryt. Po za tym Lucas Paquetá jest również monitorowany przez największy kluby ze Starego Kontynentu.

Młody pomocnik jest traktowana przez wielu fanów i media jako kluczowy zawodnik w zespole Rubro-Negro i już znajduje się na celowniku takich zespołów jak Milan, czy Juventus. Jednak jak podaje stacja Esporte Interativo, Manchester City jest najbliżej pozyskania wychowanka Mengão.

Angielski klub prowadzony przez Pepa Guardiolę szuka wzmocnień składu, aby w nowym sezonie móc walczyć o obronę mistrzostwa kraju i Lucas Paquetá miałby w tym pomóc. Drużyna z Etihad Stadium jest nawet gotowa zapłacić klauzulę odstępnego, która wynosi aż 50 mln euro.

Paquetá w tym sezonie rozegrał 28 z 35 możliwych meczów w koszulce Mais Querido i zdobył pięć bramek. Pomocnik ma kontrakt z klubem do końca 2020 roku.

  • dodał: MentiX
  • 12.06.2018; 17:32
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Vitinho: Flamengo 3:0 Fluminense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Flamengo wygrywa z Fluminense i dalej liczy się w walce o tytuł Campeonato Brasileiro.
Video
Flamengo zagrało kolejny dobry mecz i pewnie wygrało klasyk z Fluminense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX