flamengol.net


Mało używany Trauco na wylocie

Flamengo nie będzie się starało zatrzymać Miguela Trauco po Mistrzostwach Świata. Lewy obrońca jest już na celowniku kilku europejskich klubów i powinien opuścić zespół z Gávea.

Peruwiańczyk został zatrudniony na początku 2017 roku, za kwotę około 2,5 mln reali z Universitário. Rubro-Negro liczą, że zdołają go sprzedać za coś od 8 do 10 mln reali. Ponadto ewentualny dobry występ na mundialu może znacznie podnieść jego wartość.

Flamengo przeszukuje runek w celu pozyskania nowego zawodnika na lewą obronę. Wcześniej pomysł polegał na zakontraktowaniu piłkarza, który będzie bezwzględnym starterem, ale po wzroście formy Renê, temat nieco ucichł.

Agent Trauco, José Chacón w wywiadzie dla Radio Ovación powiedział, że kilka klubów w Europie jest zainteresowanych pozyskaniem jego klienta.

"Pracujemy dużo we Francji, ale wciąż nie mamy nic konkretnego. Pracujemy na rynku francuskim, są pewne zainteresowania. Pracujemy również w Hiszpanii, Belgii i Niemczech." - powiedział.

Zatrudniony w zeszłym roku, Miguel Trauco w koszulce Flamengo wystąpił w 58 meczach, w których zdobył cztery gole. W poprzednim sezonie był absolutnym starterem i rozegrał 53 spotkania.

  • dodał: MentiX
  • 06.06.2018; 20:56
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX