flamengol.net


Lincoln i Marlos zyskują siłę

Flamengo może mieć nową parę napastników. Lincoln i Marlos Moreno byli testowani przez trenera Maurício Barbieriego w wyjściowym składzie, a odpowiedź była pozytywna. Pomimo mając do swojej dyspozycji Paolo Guerrero, Henrique Dourado i Fernando Uribe, szkoleniowiec może postawić na 17 i 21 latka.

Marlos będzie miał misję zastąpienia Viníciusa Júniora, który odszedł do Realu Madryt. Bez spodziewanych dobrych występów w pierwszych miesiącach pobytu w klubie z Gávea, Kolumbijczyk rozwija się i ostatnio został pochwalony przez Barbieriego. W sobotę, wypożyczony z Manchesteru City zawodnik był kluczowym piłkarzem w wygranym 3:0 treningowym meczu przeciwko Nova Iguaçu, w którym grał na lewym skrzydle i zdobył dwa gole.

Jeden z najbardziej obiecujących talentów Flamengo, Lincoln zawsze przoduje podczas treningów w centrum sportowym Ninho do Urubu, a sztab szkoleniowy Maurício Barbieriego zwrócił szczególną uwagę na 17-letniego napastnika

Chodzi o to, aby Lincoln "eksplodował" w drugiej połowie 2018 roku. Jednak w przeciwieństwie do Marlosa Moreno, 17-latek ma o wiele większą konkurencję, ponieważ Barbieri ma do swojej dyspozycji także Paolo Guerrero, Henrique Dourado i Fernando Uribe.

Ponieważ przyszłość Peruwiańczyka jest nieokreślona, Ceifador jest zawieszony za czerwoną kartkę, a niedawno pozyskany Uribe jeszcze nie został zarejestrowany jako nowy piłkarz Rubro-Negro, to właśnie Lincoln powinien otrzymać szansę gry w spotkaniu z São Paulo, które odbędzie się 18 lipca na Maracanie.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2018; 14:54
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX