flamengol.net


Landim spotyka się z rodzinami ofiar

Prezydent Flamengo, Rodolfo Landim i wiceprezydent ds. piłki nożnej, Marcos Braz przybyli popołudniu do hoteli, w którym znajdują się rodziny ofiar tragicznego pożaru w centrum sportowym Ninho do Urubu. Obaj nie rozmawiali z mediami i poszli do pokoju, w którym odbywały się spotkania z rodzinami zmarłych młodych piłkarzy.

Od dnia tragedii, Rubro-Negro starają się zapewnić najlepszą możliwą opiekę rodzinom ofiar. Landim rozmawiał z każdą rodziną osobno, w prywatnym pokoju z udziałem lekarzy i psychologów.

Oprócz prezydenta w spotkaniach uczestniczą także wiceprezydent ds. półki nożnej, Marcos Braz, główny klubowy lekarz Marcio Tannure, psycholog klubu oraz pracownik socjalny. Z szacunku dla rodzin, przedstawiciele klubu nie chcieli rozmawiać z dziennikarzami.

W hotelu są psycholodzy, lekarze i członkowie zarządów klubów oferujący wsparcie dla rodzin. Wiceprezydent Flamengo ds. piłki młodzieżowej, Vitor Zanelli był na miejscu od wczesnego rana i rozmawiał z rodzinami.

  • dodał: MentiX
  • 09.02.2019; 20:14
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX