flamengol.net


Juan i Pará trenują na boisku

Lider Campeonato Brasileiro, Flamengo powrócił do treningów w centrum sportowym Ninho do Urubu w poniedziałek, myśląc już o środowym spotkaniu z Palmeiras na Arena Palmeiras. W grze, która będzie ostatnią przed przerwą w rozgrywkach na czas trwania Mistrzostw Świata, trener Maurício Barbieri zyskał kilka dodatkowych opcji. Wśród nich są Juan i Pará, który doszli już do zdrowia po odniesionych kontuzjach. Do dyspozycji szkoleniowca wraca także Lucas Paquetá, który nie wystąpił w ostatnim meczu z powodu zawieszenia za nadmiar żółtych kartek.

Dzień po zwyciestwie nad Paraná na Maracanie, zawodnicy, którzy zagrali od pierwszego gwizdka wykonywali ćwiczenia regeneracyjne w siłowni i nie wychodzili na boisko. Pozostali, w tym Juan i Pará, trenowali na boisku pod okiem trener Maurício Barbieriego. Obaj mogą znaleźć się w kadrze na środowe spotkanie.

Z kolei kapitan Réver nadal kontynuuje leczenie po urazie prawego ramienia. Obrońca co prawda już trenuje na boisku, ale jeszcze indywidualnie. Zawodnik wróci do gry dopiero po przerwie w rozgrywkach na czas rozgrywania Mistrzostw Świata w Rosji.

  • dodał: MentiX
  • 12.06.2018; 17:31
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 2:1 Bangu

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol i Giorgian De Arrascaeta zaprezentowani kibicom przed meczem z Bangu.
Video
Flamengo od zwycieśtwa nad Bangu rozpoczęło zmagania w tegorocznym Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX