flamengol.net


Jorge otwarty na powrót do Flamengo

Lewa obrona Flamengo jest pozycją, która powinna zostać wzmocniona przed zamknięciem okienka transferowego. Jednym z kandydatów łączonych z Rubro-Negro jest Jorge, który jest wychowankiem klubu. Zawodnik obecnie występuje w Porto, ale ma trudności z grą. W poszukiwaniu więcej minut na boisku, 22-latek jest otwarty na powrót do Brazylii, gdy został zapytany na temat ewentualnego powrotu do Mengão.

"Naprawdę, zostawiam to w rękach mojego ojca i agenta. Ale to nie zależy ode mnie. Wiele zależy od Flamengo i moich przedstawicieli. Chcę grać, mieć sekwencję i pokazywać swój potencjał. Niezależnie, czy w Brazylii lub Europie, pozostawiam to mojemu ojcu i mojemu agentowi. Oni zdecydują, co będzie najlepsze dla mnie." - powiedział Jorge w wywiadzie dla Esporte 24 Horas.

Od czasu odejścia z Flamengo, lewy obrońca nie odniósł sukcesu w Europie. W Monaco rozegrał łącznie 32 mecze, ale ostatecznie został wypożyczony do portugalskiego klubu, gdzie jest rezerwowym i wystąpił tylko w pięciu spotkaniach.

  • dodał: MentiX
  • 11.01.2019; 20:27
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX