flamengol.net


Jonas udał się na badania lekarskie

Po imbroglio, które trwało około dwóch tygodni, Jonas w końcu udał się do Arabii Saudyjskiej, aby przejść badania lekarskie w nowym klubie. volante, który ostatnio trenował indywidualnie, został zwolniony z sobotniego treningu w centrum sportowym Ninho do Urubu i poleciał do Dubaju, by podpisać trzyletnią umowę z Al-Ittihad.

Obawiając się podobnej sytuacji jak przy transferze Hernane - klub otrzymał pieniądze dopiero po czterech latach po zgłoszeniu sprawy do FIFA - Flamengo zażądało od arabskiego zespołu przedstawienia gwarancji płatności. Do dwóch tygodniach klub z Dżudda przedstawił niezbędne dokumenty, a strony doszły do porozumienia. Sprzedaż Jonasa została sfinalizowana za około 2 mln euro, czyli około 9 mln reali

Jonas to czwarty zawodnik Flamengo - po Évertonie, Felipe Vizeu i Viníciusie Júniorze - który opuszcza klub. Volante był pierwszym zmiennikiem Gustavo Cuéllara, ale w składzie na tę pozycję są jeszcze William Arão i Rômulo.

Zatrudniony z Sampaio Corrêa w 2015 roku, Jonas rozegrał 61 meczów i zdobył jedną bramkę. Podczas swojego pobytu w klubie w sezonach 2016 i 2017 był wypożyczany do trzech różnych klubów - Ponte Preta i Coritiby i Dinamo Zagrzeb.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2018; 02:41
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX