flamengol.net


Jean Lucas zostanie wypożyczony do Santosu

Santos jest blisko wypożyczenia Jeana Lucasa do końca tego roku. Volante zostanie zaangażowany w negocjacje, które doprowadziły Bruno Henrique do Flamengo i negocjuje ostatnie szczegóły kontraktu. Zawodnik podoba się trenerowi Jorge Sampaoliemu.

Rubro-Negro zawetowali odejście Ronaldo, który był blisko przenosin do Peixe. Zawodnik trenuje z resztą zespołu i jest chwalony przez trenera Abela Bragę. W niedzielę, szkoleniowiec wpuścił go na kilka minut w wygranym spotkaniu z Cabofriense.

W przeciwieństwie do Ronaldo, Jean Lucas nie będzie miał ustalonej kwoty wykupu. W przypadku tego pierwszego, zespół paulista miałby możliwość wykupu za kwotę 3 mln euro.

Ostatnio Valencia próbowała wypożyczyć Jeana Lucasa z kwotą wykupu w wysokości 6 mln euro. Flamengo jednak odrzuciło ofertę, ponieważ chciało co najmniej 10 mln euro.

20-latek był jednym z piłkarzy, którymi interesował się Santos na początku rozmów z Mengão w grudniu. Podobnie jak lewy obrońca Miguel Trauco. Jednak wówczas agenci volante nie byli zainteresowani negocjacjami.

  • dodał: MentiX
  • 06.02.2019; 06:58
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX